Споредете до 4 продукти:

Ascenso IMB 161 500/50 D17 149A8

Ascenso

Ascenso IMB 161500/50 D17 149A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
500
Висина:
50
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
149
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500965

Највисока цена:  376,6 €

Цена по парче

376,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот