Споредете до 4 продукти:

Ascenso IMB 161 400/60 D15.5 149A8

Ascenso

Ascenso IMB 161400/60 D15.5 149A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
400
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.5
Индекс на товар:
149
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365502525

Највисока цена:  313,9 €

Цена по парче

313,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот