Споредете до 4 продукти:

Ascenso IMB 161 400/60 D15.5 148A8

Ascenso

Ascenso IMB 161400/60 D15.5 148A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
400
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.5
Индекс на товар:
148
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500927

Највисока цена:  434,5 €

Цена по парче

434,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  99,16 €

Назад кон врвот