Споредете до 4 продукти:

Ascenso IMB 161 380/55 D17 134A8

Ascenso

Ascenso IMB 161380/55 D17 134A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
380
Висина:
55
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
134
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365502143

Највисока цена:  371,8 €

Цена по парче

371,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  99,16 €

Назад кон врвот