Споредете до 4 продукти:

Ascenso IMB 161 19.0/45 D17 149A8

Ascenso

Ascenso IMB 16119.0/45 D17 149A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
19.0
Висина:
45
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
149
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365501993

Највисока цена:  415,4 €

Цена по парче

415,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот