Споредете до 4 продукти:

Ascenso IMB 161 15.0/55 D17 146A8

Ascenso

Ascenso IMB 16115.0/55 D17 146A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
15.0
Висина:
55
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
146
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365501986

Највисока цена:  338,3 €

Цена по парче

338,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот