Споредете до 4 продукти:

Ascenso IMB 161 15.0/55 D17 141A8

Ascenso

Ascenso IMB 16115.0/55 D17 141A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
15.0
Висина:
55
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
141
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500941

Највисока цена:  239,2 €

Цена по парче

239,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  16,86 €

Назад кон врвот