Споредете до 4 продукти:

Ascenso IMB 160 15.0/70 D18 151A8

Ascenso

Ascenso IMB 16015.0/70 D18 151A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
15.0
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
151
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500989

Највисока цена:  387,2 €

Цена по парче

387,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот