Споредете до 4 продукти:

Ascenso IMB 160 13.0/65 D18 144A8

Ascenso

Ascenso IMB 16013.0/65 D18 144A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
13.0
Висина:
65
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
144
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500972

Највисока цена:  237,2 €

Цена по парче

237,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  16,86 €

Назад кон врвот