Споредете до 4 продукти:

Ascenso IMB 160 12.5/80 D18 148A8

Ascenso

Ascenso IMB 16012.5/80 D18 148A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
12.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
148
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500996

Највисока цена:  324,6 €

Цена по парче

324,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот