Споредете до 4 продукти:

Ascenso IMB 160 11.5/80 D15.3 139A8

Ascenso

Ascenso IMB 16011.5/80 D15.3 139A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
11.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
Индекс на товар:
139
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500569

Највисока цена:  148,7 €

Цена по парче

148,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  16,86 €

Назад кон врвот