Споредете до 4 продукти:

Ascenso IMB 160 11.5/80 D15.3 131A8

Ascenso

Ascenso IMB 16011.5/80 D15.3 131A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
11.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
Индекс на товар:
131
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365502501

Највисока цена:  297,3 €

Цена по парче

297,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  99,16 €

Назад кон врвот