Споредете до 4 продукти:

Ascenso IMB 160 10.0/75 D15.3 123A8

Ascenso

Ascenso IMB 16010.0/75 D15.3 123A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
10.0
Висина:
75
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
Индекс на товар:
123
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365501368

Највисока цена:  102,6 €

Цена по парче

102,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,44 €

Назад кон врвот