Споредете до 4 продукти:

Ascenso FTB 190 600/50 D22.5 165A8

Ascenso

Ascenso FTB 190600/50 D22.5 165A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
600
Висина:
50
Конструкција:
D
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
165
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365501061

Највисока цена:  856,3 €

Цена по парче

856,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот