Споредете до 4 продукти:

Ascenso FTB 190 550/45 D22.5 159A8

Ascenso

Ascenso FTB 190550/45 D22.5 159A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
550
Висина:
45
Конструкција:
D
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
159
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365501047

Највисока цена:  554,5 €

Цена по парче

554,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот