Споредете до 4 продукти:

Ascenso FTB 190 500/50 D17 157A8

Ascenso

Ascenso FTB 190500/50 D17 157A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
500
Висина:
50
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
157
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365502662

Највисока цена: 

Назад кон врвот