Споредете до 4 продукти:

Ascenso FTB 190 400/60 R15.5 145/132A8

Ascenso

Ascenso FTB 190400/60 R15.5 145/132A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
400
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15.5
Индекс на товар:
145/132
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365501016

Највисока цена:  448,9 €

Цена по парче

448,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  99,16 €

Назад кон врвот