Споредете до 4 продукти:

Ascenso EXB 380 9.00 D20 140B

Ascenso

Ascenso EXB 3809.00 D20 140B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Ascenso
Ширина:
9.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
140
Индекс на брзина:
B
EAN:
8904365500019

Највисока цена:  566,5 €

Цена по парче

566,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  135 €

Назад кон врвот