Споредете до 4 продукти:

Ascenso EXB 380 8.25 D20 133B

Ascenso

Ascenso EXB 3808.25 D20 133B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Ascenso
Ширина:
8.25
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
133
Индекс на брзина:
B
EAN:
4260697650339

Највисока цена:  559,4 €

Цена по парче

559,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  190,63 €

Назад кон врвот