Споредете до 4 продукти:

Ascenso BHB 310 16.9 D30 153A8

Ascenso

Ascenso BHB 31016.9 D30 153A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Ascenso
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
153
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500873

Највисока цена:  754,6 €

Цена по парче

754,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот