Споредете до 4 продукти:

Ascenso BHB 310 16.9 D24 149A8

Ascenso

Ascenso BHB 31016.9 D24 149A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Ascenso
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
149
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500804

Највисока цена: 

Назад кон врвот