Споредете до 4 продукти:

Ascenso BHB 310 12.5/80 D18 142A8

Ascenso

Ascenso BHB 31012.5/80 D18 142A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Ascenso
Ширина:
12.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
142
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500798

Највисока цена:  337,7 €

Цена по парче

337,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот