Споредете до 4 продукти:

Aptany RP203 165/55 R14 72H

Aptany

Aptany RP203165/55 R14 72H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Aptany
Ширина:
165
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
72
Индекс на брзина:
H
EAN:
6950306369711
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  41 €

Цена по парче

41 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,37 €

Назад кон врвот