Споредете до 4 продукти:

Aosen HW509 195/80 R15 106/104R

Aosen HW509 195/80 R15 106/104R

Aosen

Aosen HW509195/80 R15 106/104R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Aosen
Ширина:
195
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
R
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  75,3 €

Цена по парче

75,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,74 €

Назад кон врвот