Споредете до 4 продукти:

Aosen DW02 275/40 R19 105T

Aosen DW02 275/40 R19 105T

Aosen

Aosen DW02275/40 R19 105T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Aosen
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
T
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  107,4 €

Цена по парче

107,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  21,48 €

Назад кон врвот