Споредете до 4 продукти:

Aosen DW02 245/50 R18 104T

Aosen DW02 245/50 R18 104T

Aosen

Aosen DW02245/50 R18 104T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Aosen
Ширина:
245
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
T
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  104,3 €

Цена по парче

104,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  21,48 €

Назад кон врвот