Споредете до 4 продукти:

Aosen DW02 245/45 R17 99T

Aosen DW02 245/45 R17 99T

Aosen

Aosen DW02245/45 R17 99T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Aosen
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
T
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  90,8 €

Цена по парче

90,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,74 €

Назад кон врвот