Споредете до 4 продукти:

Aosen DW02 185/70 R14 88T

Aosen DW02 185/70 R14 88T

Aosen

Aosen DW02185/70 R14 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Aosen
Ширина:
185
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  57,6 €

Цена по парче

57,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,74 €

Назад кон врвот