Споредете до 4 продукти:

Anlas TR-1 Attack 6.50/80 D12 95A5

Anlas

Anlas TR-1 Attack6.50/80 D12 95A5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Anlas
Ширина:
6.50
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
A5
EAN:
8681212826125

Највисока цена:  55 €

Цена по парче

55 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот