Споредете до 4 продукти:

Anlas NR-7 2.00 D19 24J

Anlas

Anlas NR-72.00 D19 24J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Anlas
Ширина:
2.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
24
Индекс на брзина:
J
EAN:
8681212860242

Највисока цена:  20,3 €

Цена по парче

20,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот