Споредете до 4 продукти:

Anlas NR-47 100/90 D18 62P

Anlas

Anlas NR-47100/90 D18 62P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Anlas
Ширина:
100
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
62
Индекс на брзина:
P
EAN:
8681212860075
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  42,2 €

Цена по парче

42,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот