Споредете до 4 продукти:

Anlas NR-21 110/80 D16 55P

Anlas

Anlas NR-21110/80 D16 55P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Anlas
Ширина:
110
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
55
Индекс на брзина:
P

Највисока цена:  40 €

Цена по парче

40 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот