Споредете до 4 продукти:

Anlas NR-2 3.50 D18 56P

Anlas

Anlas NR-23.50 D18 56P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Anlas
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
56
Индекс на брзина:
P
EAN:
8681212860655

Највисока цена:  35,8 €

Цена по парче

35,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот