Споредете до 4 продукти:

Anlas NR-2 3.00 D18 47P

Anlas

Anlas NR-23.00 D18 47P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Anlas
Ширина:
3.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
47
Индекс на брзина:
P
EAN:
8681212851950

Највисока цена:  32,8 €

Цена по парче

32,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот