Споредете до 4 продукти:

Anlas NR-2 2.75 D16 40L

Anlas

Anlas NR-22.75 D16 40L

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Anlas
Ширина:
2.75
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
40
Индекс на брзина:
L
EAN:
8681212860334

Највисока цена:  26,9 €

Цена по парче

26,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот