Споредете до 4 продукти:

Anlas NR-14 2.50 D19 41L

Anlas

Anlas NR-142.50 D19 41L

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Anlas
Ширина:
2.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
41
Индекс на брзина:
L
EAN:
8681212860327

Највисока цена:  24,1 €

Цена по парче

24,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот