Споредете до 4 продукти:

Anlas NR 1 3.25 D16 48P

Anlas NR 1
Anlas NR 1
Anlas

Anlas NR 13.25 D16 48P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Anlas
Ширина:
3.25
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
48
Индекс на брзина:
P
EAN:
8681212860549
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  33,4 €

Цена по парче

33,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот