Споредете до 4 продукти:

Anlas NF 29 2.50 D17 38L

Anlas NF 29
Anlas NF 29
Anlas

Anlas NF 292.50 D17 38L

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Anlas
Ширина:
2.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
38
Индекс на брзина:
L

Највисока цена:  25 €

Цена по парче

25 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот