Споредете до 4 продукти:

Anlas MB-79 2.75 D17 47P

Anlas

Anlas MB-792.75 D17 47P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Anlas
Ширина:
2.75
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
47
Индекс на брзина:
P

Највисока цена:  32,3 €

Цена по парче

32,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот