Споредете до 4 продукти:

Anlas MB-454 130/60 D13 53L

Anlas

Anlas MB-454130/60 D13 53L

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Anlas
Ширина:
130
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
53
Индекс на брзина:
L
EAN:
8681212852032
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  35,5 €

Цена по парче

35,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот