Споредете до 4 продукти:

Anlas MB-454 120/70 D12 51L

Anlas

Anlas MB-454120/70 D12 51L

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Anlas
Ширина:
120
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
51
Индекс на брзина:
L
EAN:
8681212852025
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  33,9 €

Цена по парче

33,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот