Споредете до 4 продукти:

Anlas AF-4 2.50 D18 40L

Anlas

Anlas AF-42.50 D18 40L

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Anlas
Ширина:
2.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
40
Индекс на брзина:
L

Највисока цена:  24 €

Цена по парче

24 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот