Споредете до 4 продукти:

Alliance 030Ex AL30 225/40 R18 92W

Alliance

Alliance 030Ex AL30225/40 R18 92W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Alliance
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814933852
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот