Споредете до 4 продукти:

Alliance 030Ex AL30 215/65 R16 98H

Alliance

Alliance 030Ex AL30215/65 R16 98H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Alliance
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
H
EAN:
4548515002745
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  78,3 €

Цена по парче

78,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,77 €

Назад кон врвот