Споредете до 4 продукти:

Alliance 030Ex AL30 215/60 R16 99H

Alliance

Alliance 030Ex AL30215/60 R16 99H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Alliance
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
4548515002752
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  81,7 €

Цена по парче

81,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,77 €

Назад кон врвот