Споредете до 4 продукти:

Alliance 030Ex AL30 215/55 R16 97V

Alliance

Alliance 030Ex AL30215/55 R16 97V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Alliance
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814933708
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот