Споредете до 4 продукти:

Alliance 030Ex AL30 215/50 R17 95W

Alliance

Alliance 030Ex AL30215/50 R17 95W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Alliance
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814933845
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  100,6 €

Цена по парче

100,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот