Споредете до 4 продукти:

Alliance 030Ex AL30 215/45 R17 91W

Alliance

Alliance 030Ex AL30215/45 R17 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Alliance
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814933838
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  101,9 €

Цена по парче

101,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,73 €

Назад кон врвот