Споредете до 4 продукти:

Alliance 030Ex AL30 205/60 R16 92H

Alliance

Alliance 030Ex AL30205/60 R16 92H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Alliance
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814933821
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  95,9 €

Цена по парче

95,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,73 €

Назад кон врвот