Споредете до 4 продукти:

Alliance 030Ex AL30 205/55 R16 91V

Alliance

Alliance 030Ex AL30205/55 R16 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Alliance
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814933692
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  86,6 €

Цена по парче

86,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,73 €

Назад кон врвот